Ar Yıldız’dan Siyahın Asaleti

Tencere.tv'yi Facebook'da takip et Tencere.tv'yi Twitter'da takip et Tencere.tv'yi bloguna ekle
Yemek Tarifleri
Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara

Ar Yıldız’dan Siyahın Asaleti

Ar Yıldız’dan Siyahın Asaleti tarifi
Ar Yıldız, yeni Sapphire serisi ile estetiği yeni bir boyuta taşıyor.

Siyah, sade ve elit tarzıyla, seçkin sofralara sıra dışı bir görünüm kazandıran Ar Yıldız Sapphire serisi, 89 parçadan oluşuyor. Elegant, Elegant Prestige ve Elegant Bijoux olmak üzere üç farklı modelde tasarlanan Ar Yıldız Sapphire çatal, kaşık, bıçak takımları, 1.499 lira ile 1899 lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Ar Yıldız - Bijoux SapphireİSTANBUL, 18 Mayıs 2011 /Şirket Haberleri/ -- Adını tutku ve bağlılığın sembolü olan görkemli bir taştan alan Sapphire serisi, özel kaplaması ile etkileyici mat siyah bir görünüm taşıyor. Serinin Elegant modeli, tamamen siyahın asaletini yansıtırken, Elegant Prestige modeli, bu tarzı estetik bir kombinasyona dönüştürüyor. Ar Yıldız Sapphire serisinin Elegant Bijoux modeli ise, orijinal Swarovski taşları işlemesiyle göz kamaştırıyor. 

Siyahın büyüsünü yansıtan Ar Yıldız’ın Sapphire serisi, 12 kişilik yemek, ordövr, dondurma ve tatlı çatal, kaşık, bıçakları ile servis ürünlerinden oluşuyor. Ar Yıldız’ın 81 ildeki 534 bayisinde; 89 parça Elegant Prestige Sapphire modeli 1.499 TL, 89 Parça Elegant Sapphire modeli 1.499 TL, 89 Parça Elegant Bijoux Sapphire modeli ise 1.899 TL fiyatla satışa sunuluyor. Sapphire serisini, Yapı Kredi Bankası Worl kredi kartı ile artı 5 taksit ya da 3 ay taksit erteleme ile satın alma olanağı da bulunuyor.

 

Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara
© 2011 Tencere.tv - Tüm hakları saklıdır. Bu sitede bulunan yemek tarifleri, yazı, görsel, video gibi hiçbir malzeme izinsiz olarak kullanılamaz.