Lezzet Sokağı açıldı...

Tencere.tv'yi Facebook'da takip et Tencere.tv'yi Twitter'da takip et Tencere.tv'yi bloguna ekle
Yemek Tarifleri
Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara

Lezzet Sokağı açıldı...

Lezzet Sokağı açıldı... tarifi
Marmara Forum Alışveriş Merkezi, Lezzet Sokağı ile de dikkat çekiyor...

'Yeni' konseptiyle açıldığı günden bu yana büyük beğeni toplayan Marmara Forum Alışveriş Merkezi, Lezzet Sokağı ile de dikkat çekiyor… Balıkçıdan kasaba, pizzacıdan şarküteriye kadar pek çok alternatif restoran ve cafenin bulunduğu Lezzet Sokağı’nda ziyaretçileri terasta da keyifli dakikalar bekliyor.

Alışveriş merkezi kültürüne yenilikleri ile farklı bir soluk getiren Marmara Forum, Lezzet Sokağı’ndaki gurme restoranlarıyla ilgi görüyor.

Yeşil alanlar, su kanalları ve şelale manzarasına sahip terasa açılan Lezzet Sokağı’nda Balıkhane, Bafetto, Eta Bal, Juice Planet, İlly Cafe, Kasap Evi, Kırkpınar Lokantası, Komşufırın, Mado, Mirano, Meet & Eat, Merkez Şarküteri gibi pek çok restoran ve cafe yer alıyor.

Marmara Forum biri 5 bin metrekarelik ve Marmara Denizi manzaralı olmak üzere 2 ayrı terasıyla da fark yaratıyor. Biri yeme içme katı (food-court), diğeri ise Lezzet Sokağı’na  açılan teraslar su kanalları ve yeşil alanlarıyla bölgede önemli bir sosyal alan ihtiyacına hizmet veriyor.

 

Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara
© 2011 Tencere.tv - Tüm hakları saklıdır. Bu sitede bulunan yemek tarifleri, yazı, görsel, video gibi hiçbir malzeme izinsiz olarak kullanılamaz.