Mangal keyfinin ustası Banvit

Tencere.tv'yi Facebook'da takip et Tencere.tv'yi Twitter'da takip et Tencere.tv'yi bloguna ekle
Yemek Tarifleri
Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara

Mangal keyfinin ustası Banvit

Mangal keyfinin ustası Banvit tarifi
Banvit ürünlerinden oluşan mangal paketleri Banvit’in lezzet ustalığıyla mangal severlerle buluşuyor...

Banvit piliç ürünlerinden oluşan mangal paketleri ve % 100 dana etiyle hazırlanan sucuk alternatifleri Banvit’in lezzet ustalığıyla mangal severlerle buluşuyor...

Mangallar bu yıl da Banvit’le renkleniyor, sofralar Banvit’le lezzetleniyor! Banvit, piliç etinin lezzetinden vazgeçemeyen mangal severlerle, iki alternatif ürün paketi ile buluşuyor.

Drumstick, pirzola, kanat, kalça şiş ve baby şiş’den oluşan Izgara Mangal Paketi’nde piliç etinin tüm lezzet çeşitleri bir arada. Ayrıca ürün paketi içerisinde özel olarak hazırlanan baharat karışımı da hediye olarak veriliyor.

Soslu Ürünler Paketi’nde ise pirzola, baby şiş, kök kanat, drumstick ve bütün pilicin parçalarından oluşan kebaplık ürünleri, Banvit’in lezzet garantisiyle üretilen özel bir sosla marine edilerek, ekonomik tabaklarda Banvit severlerin beğenisine sunuluyor.

“Mangal keyfimde sucuk olmazsa, olmaz” diyenler de unutulmadı! % 100 dana etiyle hazırlanan sucuk seçenekleri; açık kangal, vakumlu kangal ve parmak sucuk lezzetleri de Banvit’in mangal severleri bekleyen kırmızı lezzetleri arasında.

 

Etiketler:  banvit, mangal
Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara
© 2011 Tencere.tv - Tüm hakları saklıdır. Bu sitede bulunan yemek tarifleri, yazı, görsel, video gibi hiçbir malzeme izinsiz olarak kullanılamaz.