Türkiye'nin en sıcak yemek tarifleri
Tencere.tv'yi Facebook'da takip et Tencere.tv'yi Twitter'da takip et Tencere.tv'yi bloguna ekle
Yemek Tarifleri
Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara
Hakkımızda
Türkiye’nin en sıcak tarifleri sloganıyla yola çıkan Tencere.tv, ziyaretçilerine anlaşılır bir dille ve yüksek çözünürlüklü videolarıyla izle, pişir, öğren yöntemini sunuyor. Böylece meşhur yemekleri yapmak kadınlar için bir kâbus olmaktan çıkacak, usta şeflerin pratik tarifleriyle yemek yapmak artık çok daha kolay bir hale gelecek.

Tencere.tv’de çok yakında mutfak ile ilgili tüm gelişmeleri, yeni ürünleri, tüketiciye yönelik kampanya duyurularını, fırsat haberlerini, çekilişleri ve dekorasyon alternatiflerini de Güncel kategorisi altında takip edebileceksiniz.

Tencere.tv hiç bir medya grubuna, holdinge veya bir gıda firmasına ait değildir. Tamamen özgür sermayeyle ve özgün içerikle M. Sait BİLGİN ve Asuman KERKEZ tarafından kurulmuştur.

Tanıtım haberlerimize yer vererek bizi sizlerle buluşturan internet sitelerine teşekkür için Basında Biz kısmı yapmak istedik. Ancak sayının oldukça yüksek olması bunu yapmamıza mani oldu, bu linke tıklayarak Google'dan bizimle ilgili medyada çıkan başlıklara ulaşabilirsiniz.

Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara
© 2011 Tencere.tv - Tüm hakları saklıdır. Bu sitede bulunan yemek tarifleri, yazı, görsel, video gibi hiçbir malzeme izinsiz olarak kullanılamaz.