Afrodizyak Yiyecekler

Tencere.tv'yi Facebook'da takip et Tencere.tv'yi Twitter'da takip et Tencere.tv'yi bloguna ekle
Yemek Tarifleri
Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara

Afrodizyak Yiyecekler

Afrodizyak Yiyecekler tarifi
Yiyeceklerin sadece karnımızı doyurduğunu sanıyorsanız oldukça yanılıyorsunuz. Yiyecekler sadece karnımızı doyurmuyor, libidoyu da besliyor.

Doğa her türlü ihtiyaç için şifalı elini insanlık için uzatmış durumda. İşte size erkek ve kadınlar için libidoyu arttıran yiyecekler.

ERKEKLER IÇIN:

Maydanoz, Nane, Tarçın, Kekik, Vanilya, Sivri Biber, Hardal Kereviz Ayçiçeği, Greyfurt, Susam, Yumurta, Kuşkonmaz, Enginar, Bezelye, Badem, Ceviz, İstiridye (İçindeki çinko spermin çoğalmasına neden olarak cinsel isteği arttırıyor), Hindi (İstiridyeden daha fazla çinko ihtiva ediyor. Üstelik daha ucuz ve protein açısından da zengin), Roka (Bolca demir ve C vitamini içeriyor), Kereviz, Şalgam, Antep Fıstığı ve Fındık (İçerdikleri doymamış yağ asitleri ve E vitamini nedeni ile afrodizyak olarak kullanılırlar), Salatalık, Kuşkonmaz, Soğan, Domates, Fesleğen, Karpuz, Hindistancevizi, Bal, Pekmez, Kivi, Mango.

KADINLAR İÇİN:

Çikolatanın içindeki yüksek seker ve kalori cinsel uyarıcı ve keyif verici. Çikolata beyindeki serotonin seviyesini de artırıyor ve mutluluk hissi veriyor. Ve kadınlar erkeklere nispeten çikolatanın bu özelliklerine karşı daha duyarlı. Ahududu, Yoğurt, Tarçın, Çilek, Kırmızı biber, Köri ve diğer baharatlarla, baharatlı yiyecekler.

Ahududu, yoğurt, kırmızıbiber, köri ve diğer baharatlar ile baharatlı yiyeceklerin de kadınlar üstünde cinsel açıdan yararlı olduğu söylenmekte.

Rezene:
Her gün bir parça tüketilmesi cinsel gücü artırır. Rezenenin tohumundan çay da yapılır.

Bitki Çayları:
Vücuttaki sıvıların akışını hızlandıran bitki çayları içilince, kan dolaşımı hızlanır tutkularda ve heyecanlarda artış olur. Enerji seviyesini de yükselten bitki çayları seks yaşamını canlandırır.

Ginseng:
Hormonal sistemi uyarır, erken yaşlanma sürecini yavaşlatır ve göz ardı edilemeyecek güçler verir.

Limon:
Yemeklerde kullanılan limon tuzu ve limon suyu, seks gücünün artmasında olumlu etki yapmaktadır.

Aşkın menüsü doğal “AFRODİZYAKLAR” için tıklayın!...

“Doğal Afrodizyak Tarifi” için tıklayın!...

Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara
© 2011 Tencere.tv - Tüm hakları saklıdır. Bu sitede bulunan yemek tarifleri, yazı, görsel, video gibi hiçbir malzeme izinsiz olarak kullanılamaz.