Babalara sürpriz...

Tencere.tv'yi Facebook'da takip et Tencere.tv'yi Twitter'da takip et Tencere.tv'yi bloguna ekle
Yemek Tarifleri
Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara

Babalara sürpriz...

Babalara sürpriz... tarifi
Hamburger tutkunu babalara sürpriz...

Lezzetli bir hamburgere asla “hayır” diyemeyen babanıza, Gourmet Burger Kitchen'dan özel tatlar.

Lezzetli bir hamburgere asla “hayır” diyemeyen babanız için özel bir yemek planlamak istiyorsanız, Gourmet Burger Kitchen’ın geniş seçeneklere sahip menüsünden size en uygun seçimleri yaparak sofranızı oluşturabilirsiniz. Üstelik, Babalar Günü’nde GBK’yi tercih eden babalara yemeklerinin yanında bir kadeh şarap veya meşrubat ikram ediliyor.

Lezzetli ve ‘gurme’ hamburgerin adresi Gourmet Burger Kitchen, geniş çeşitliliğe sahip menüsüyle Babalar Günü için çok lezzetli seçenekler sunuyor. GBK’nin menüsünde hamburgerlerden salatalara, başlangıçlardan milkshake’lere kadar birçok alternatif bulunuyor. Hamburger tutkunu babanız için özel bir yemek organizasyonu planlıyorsanız, rezervasyonunuzu yaptırın ve bu lezzetli sofranın keyfini çıkarın.

Babalar Günü’nde Gourmet Burger Kitchen’a gelen babalara ana yemeklerinin yanında bir kadeh şarap ya da meşrubat ikram ediliyor. Siz de bu özel günde sevdiklerinizle birlikte enfes bir sofrada buluşmak ve keyifli bir atmosferde bulunmak istiyorsanız GBK’yi tercih edebilirsiniz.

 

Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara
© 2011 Tencere.tv - Tüm hakları saklıdır. Bu sitede bulunan yemek tarifleri, yazı, görsel, video gibi hiçbir malzeme izinsiz olarak kullanılamaz.