En güzel yemeği neden sen yapmayasın?

Tencere.tv'yi Facebook'da takip et Tencere.tv'yi Twitter'da takip et Tencere.tv'yi bloguna ekle
Yemek Tarifleri
Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara

En güzel yemeği neden sen yapmayasın?

En güzel yemeği neden sen yapmayasın? tarifi
6. Yemek Şöleni; Tenceretv.com'un basın sponsorluğunda, ana sponsor ŞenPiliç ve özel sponsor Vestel'in katkılarıyla 9 Mart Pazar günü gerçekleşecek...
Katılımcılarına eğlence, heyecan ve bol lezzet vadeden Yemek Şöleni, bir kez daha herkesi keyifli zaman geçirmeye bekliyor. Bu yıl 6.sı gerçekleşecek olan Yemek Şöleni’nde en orijinal tavuklu yemek tarifleri yarışıyor, ünlü gurmeler ve yıldız isimler en iyiyi seçiyor.

6. Yemek Şöleni; ana sponsor ŞenPiliç ve özel sponsor Vestel’in katılımıyla ve Tenceretv.com'un basın sponsorluğu ile 9 Mart 2014 Pazar günü, İstanbul The Green Park Hotel Bostancı’da gerçekleşecek. 6. Yemek Şöleni’ni leziz yemek tarifleri ile tanınan başarılı Yazar ve Programcı Elif Korkmazel sunacak.

Yemek Şöleni, bu yıl birbirinden leziz ve orijinal tavuklu yemek tariflerinin yarışına sahne olacak. Dereceye girenlerin yanı sıra Yemek Şöleni’nde yarışan tüm finalistler de birbirinden değerli hediyeler kazanacak.

Yarışmaya katılarak çok özel hediyelere sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey iddialı olduğunuz tavuklu yemek tarifini, Sofra ve Yemek Zevki dergilerinin şubat sayılarındaki orijinal katılım kuponu ile birlikte, belirtilen adrese 28 Şubat 2014 tarihine kadar göndermek. Ayrıca dilerseniz www.yemeksoleni.org adresinden de yarışmaya katılım sağlayabilirsiniz.

Yemek Şöleni
Tarih: 9 Mart 2014 Pazar
Saat: 11.00 – 17.00 arasında
Yer: Bostancı Green Park Oteli

Ödüller;
● Şenpiliç’ten Ürünler
● Vestel’den Sürpriz Hediye
● Pera Öztiryakiler’den Fırın
● Tost Makinesi
● Cem Tencere’den Hediye Seti
● Vileda Virobi Temizlik Robotu
● Sofra Dergisi’nden Sofra Özel 3’lü Kitap Seti


Organizasyonda yer alan diğer katılımcı firmalar;

Öztiryakiler-PERA Ankastre Ürünler, Cem Tencere, Pril, Dr. Oetker, Canderel Tatlandırıcı, Waterlife Su Arıtma Sistemleri, Şanlı İlaç, Uno Unlu Mamülleri, Duru Bulgur, Koroplast, Algida Magnum, Vileda Ev Temizlik Ürünleri ve Muratbey Gıda…

Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara
© 2011 Tencere.tv - Tüm hakları saklıdır. Bu sitede bulunan yemek tarifleri, yazı, görsel, video gibi hiçbir malzeme izinsiz olarak kullanılamaz.