Kenwood ile kendi mutfağınızın şefi olun

Tencere.tv'yi Facebook'da takip et Tencere.tv'yi Twitter'da takip et Tencere.tv'yi bloguna ekle
Yemek Tarifleri
Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara

Kenwood ile kendi mutfağınızın şefi olun

Kenwood ile kendi mutfağınızın şefi olun tarifi
Gıda hazırlama konusunda Avrupa birincisi Kenwood, mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için tasarımlarıyla fark yaratan, değişebilir aparatları seçenekleri ile fonksiyonel özelliğe sahip Kenwood KM286 mutfak şefini sunuyor.
Sürekli yenilenen çağdaş teknolojisi ve modern tasarımları ile ünlü İngiliz markası Kenwood, kolayca değişebilen 6 farklı aparatı ile yemek hazırlamayı keyifli dönüştüren Kenwood KM286 Mutfak Şefi’ni mutfağınıza getiriyor.

Kenwood KM286 Mutfak Şefi’ni evinizde sağlıklı meyve suları hazırlamak için ya da kıyma makinesi olarak kullanabilirsiniz. 4,3 litre genişlikte paslanmaz çelik kasesi sayesinde birbirinden değişik harçlar hazırlama imkanı sunan mutfak şefi, mutfağına ve damak tadına düşkün herkese hitap ediyor. Cam blender aparatı ile lezzetli meyve karışımları hazırlarken, mutfak robotu aparatı ve özel diskleriyle de akşam yemeklerinizi güzel bir salata ile süsleyebilirsiniz.

Mutfağınızdaki en iyi yardımcınız Kenwood KM286 Mutfak Şefi, birbirinden farklı yemekler yaparken, pratik kullanımı sayesinde kendinize de zaman ayırmanızı sağlıyor. Kenwood KM286 Mutfak Şefi, seçilebilir hız kontrolü ve tamamen
kilitlenebilir güvenlik bölümleriyle de olası mutfak kazalarını engelliyor.

Kompakt dizaynı sayesinde mutfaklara modern bir hava katacak olan Kenwood KM286 Mutfak Şefi kullanıcılarına uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım sağlıyor.

Kenwood ürünlerine;, Media Markt, Saturn, Teknosa, ve hepsiburada.com ’un tüm Türkiye çapındaki mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Kenwood KMX51 için tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 699,9 TL’dir.
Etiketler:  Kenwood KMX51, kenwood, km286
Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara
© 2011 Tencere.tv - Tüm hakları saklıdır. Bu sitede bulunan yemek tarifleri, yazı, görsel, video gibi hiçbir malzeme izinsiz olarak kullanılamaz.