Maydanoz suyu içerek zayıflayın!

Tencere.tv'yi Facebook'da takip et Tencere.tv'yi Twitter'da takip et Tencere.tv'yi bloguna ekle
Yemek Tarifleri
Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara

Maydanoz suyu içerek zayıflayın!

Maydanoz suyu içerek zayıflayın! tarifi
Maydanoz kilo kaybettiren bir bitki olmasının yanı sıra bir içecek olarak tüketilmesi en sağlıklı yollardan biridir.
Aynı zamanda sandviç ve salatalarda garnitür olarak kullanarak da  faydalanabilirsiniz. Maydanoz sindirimi kolaylaştırır, adet  düzensizliklerini giderir, yorgunluğu azaltır, akciğerlere faydalıdır,  kanserle mücadele etmeye yardımcı olur. Aynı zamanda maydanoz idrar  söktürür, diüretik idrarla beraber kalori yakımın sağlar ve kilo kaybına  yardımcı olur. Vücudu toksinlerden arındırır ve yenilenmesini sağlar. 

Zinde ve sağlıklı bir vücut için çok önemli bir besindir. Maydanoz suyunun sabahları kahvaltıda içilmesi daha hızlı bir  metabolizmaya sahip olmanızı ve güne daha sağlıklı başlamanızı sağlar.  Bu şekilde gün içinde aşırı kalorili gıdalara yönelmenize de engel  olacaktır. Kilo sorunu olan insanlara kalp ve damar sorunları için de  yardımcı olmaktadır. Bildiğiniz gibi kötü kolesterol kötü beslenme  alışkanlıklarının olumsuz yan etkilerinden biridir.

Kolay bir maydanoz suyu tarifi:

Yarım demet maydanoz 1 adet havuç 1 adet salatalık 1 adet limon Bütün malzemeleri meyve presinden geçirdikten sonra bu karışımı rahatlıkla içebilirsiniz.
Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara
© 2011 Tencere.tv - Tüm hakları saklıdır. Bu sitede bulunan yemek tarifleri, yazı, görsel, video gibi hiçbir malzeme izinsiz olarak kullanılamaz.