Sevgiliyle gidilebilecek en iyi mekan

Tencere.tv'yi Facebook'da takip et Tencere.tv'yi Twitter'da takip et Tencere.tv'yi bloguna ekle
Yemek Tarifleri
Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara

Sevgiliyle gidilebilecek en iyi mekan

Sevgiliyle gidilebilecek en iyi mekan tarifi
Sevgilinizle rüya gibi geçecek bir yemeğe ne dersiniz? Bu muhteşem mekanda sevgilinizle birlikte hoş vakit geçirebilir, romantizmi iliklerinize kadar hissedebilirsiniz.
   İstanbul büyük ve keşfedilmeyi bekleyen bir şehir. Her semtinin ayrı bir kültürü, atmosferi, çekiciliği var. İstanbul derken Antik İstanbul sınırlarından bahsediyoruz. Bu sınırlar içerisinde tarihi dokusunu, mimarisini, yaşam kültürünü korumaya çalışan semtleri kastediyoruz. İşte o semtlerden biri Suadiye. Bu koca şehirde rahat nefes alabileceğiniz, ağaçlar, yeşillikler içerisinde kuş seslerini dinleyebileceğiniz, sevgilinizle romantizmin doruklarında güzel yemek yiyip eğlenebileceğiniz o kadar az yer var ki sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

İşte Anadolu Yakası’nın “Sevgiliyle Gidilebilecek En İyi Mekanı” Palma d’Oro!Palma D’oro ismini 35 yıl önce bahçesine dikilen ve özenle korunan Palmiye Ağacından almaktadır. Kapalı Kış Bahçesi ile giriş katı Cafe Bar olarak hizmet eden, birinci katında şömine başında piyano eşliğinde yemek yenebilen, ikinci katında özel gruplara ayrılan yemek odaları ve çok kişili yemeklere uygun masa düzeni bulunan ayrıca yaz ve bahar dönemlerinde kullanılan Teras barı dahil olmak üzere 4 kattan oluşmaktadır.


Restoranın mönüsü özellikle İtalyan Mutfağı ve dünyanın çeşitli mutfaklarından yararlanılarak oluşturulmuştur. Mönüsünün içeriğinde zengin salata çeşitleri, Akdeniz ve İtalyan mönüleri, ev yapımı makarnalar, taş fırın pizzalar ve dünya mutfağının en özel yemeklerinden oluşturulmuştur. Bu muhteşem mekanda sevgilinizle birlikte hoş vakit geçirebilir, romantizmi iliklerinize kadar hissedebilirsiniz.

Mekan ile ilgili detaylı bilgi almak için bu linki tıklayabilir, canlı müzik etkinlikleri için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Palma d’Oro “Gerçek İtalyan” Deneyimi
Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara
© 2011 Tencere.tv - Tüm hakları saklıdır. Bu sitede bulunan yemek tarifleri, yazı, görsel, video gibi hiçbir malzeme izinsiz olarak kullanılamaz.