Tencere.tv Yemek Şöleni'ndeydi

Tencere.tv'yi Facebook'da takip et Tencere.tv'yi Twitter'da takip et Tencere.tv'yi bloguna ekle
Yemek Tarifleri
Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara

Tencere.tv Yemek Şöleni'ndeydi

Tencere.tv Yemek Şöleni'ndeydi tarifi
Şen Piliç ana sponsorluğunda bu yıl 6.sı düzenlenen Yemek Şölenindeydik. "Alzheimer Gündüz Bakımevi'' projesine destek olmak amacıyla gerçekleşen şölene ilgi büyüktü.
Med Partners Reklam ve Halkla İlişkiler Ajansı tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen ve tüm konuklarına lezzet dolu unutulmaz anlar yaşatmayı hedefleyen 6. Yemek Şöleni; Sofra, La Cucina Italiana ve Yemek Zevki dergilerinin desteği ile hayata geçti. 
 
6. Yemek Şöleni; ana sponsor ŞenPiliç başta olmak üzere, özel sponsor Vestel, sosyal medya sponsorları Tencere.tv ile Mutfak Haber’in yanı sıra Öztiryakiler-PERA Ankastre Ürünler, Cem Tencere, Pril, Dr. Oetker, Canderel Tatlandırıcı, Waterlife Su Arıtma Sistemleri, Şanlı İlaç, Uno Unlu Mamülleri, Duru Bulgur, Koroplast, Algida Magnum, Vileda Ev Temizlik Ürünleri, Pastavilla, Pepsico, Anadolu Sağlık Merkezi Johns Hopkins Medicine ve Muratbey Gıda’nın da katılımıyla Abide Lions Kulübü’nün ev sahipliğinde 9 Mart 2014 Pazar günü, İstanbul The Green Park Hotel Bostancı’da gerçekleşti. 6. Yemek Şöleni’ni leziz yemek tarifleri ile tanınan başarılı Yazar ve Programcı Elif Korkmazel sundu.

Yemek Şöleni, bu yıl birbirinden leziz ve orijinal tavuklu yemek tariflerinin yarışına sahne oldu. İstanbul The Green Park Hotel Bostancı’nın mutfağında gruplar halinde yarışacak katılımcılar, en iddialı oldukları yemek tariflerini bu yıl da ünlü sanatçı, gurme ve profesyonellerden oluşan bir jüriye beğendirmeye çalıştı. Bu yılki jüri üyeleri arasında Yemek Tasarımcısı Sırma Bradley, Sofra Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Esra Düzdağ, Yemek Zevki Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Eren Aydın, Yemek Zevki Dergisi Genel Yayın Danışmanı Fatih Kaya, Food and Travel Genel Yayın Yönetmeni ve La Cucina Italiana Dergisi Yayın Danışmanı Ebru Erke, Gizem Özdilli, Sanatçı Erol Büyükburç ve Özgür Şef gibi isimler yer aldı.
 
Yarışmada 1.liği Anneannemin Tavuklu Nohut Yemeği adlı tarifi ile Ayşegül Tosun kazandı. Sabire Altay, Ekmek Çanağında Zahterli Tavuk tarifiyle 2. olurken, Raziye Korkmaz da Tavuklu Sebzeli Rulo Sarma’sıyla 3.lüğe layık görüldü. Dereceye girenlerin yanı sıra Yemek Şöleni’nde yarışan tüm finalistler de birbirinden değerli hediyeler kazandı.
 

Şölende Erol Büyükburç mini bir konser verdi.

Tenceretv olarak sosyal medya sponsoruyduk :) 

Asu'nun Mutfağı
Yemek tarifi ara
Ara
Yemek tarifi ara
© 2011 Tencere.tv - Tüm hakları saklıdır. Bu sitede bulunan yemek tarifleri, yazı, görsel, video gibi hiçbir malzeme izinsiz olarak kullanılamaz.